На Миколаївщині відбулися відбіркові змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games»

1447

17-20 січня на Миколаївщині відбулися зональні змагання Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед учнів закладів загальної середньої освіти «Cool Games».

Це абсолютно новий вид спортивних перегонів серед дітей та підлітків. Ключова ідея – впровадження інноваційних підходів до проведення уроків з фізичної культури в закладах загальної середньої освіти та збільшення рухової активності, залучення до систематичних занять фізичною культурою та подальшої популяризації здорового способу життя серед школярів.

Захід проводився в спортивних залах м. Миколаєва, м. Южноукраїнська, м. Баштанка, м. Вознесенська, м. Очакова, м. Нова Одеса, с. Іванівка Михайлівської об’єднаної територіальної громади.

В результаті проведених змагань визначилися учасники фіналу, який відбудеться 23-24 січня у м. Миколаєві в спортивному залі  Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 57.

Вітаємо переможців та призерів відбіркових змагань обласного етапу всеукраїнського спортивно-масового заходу «Cool Games», бажаємо спортивних та творчих перемог.

 Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України»

Коментарі

коментарів