На Сумщині провели «Challange Fest»

24

7 жовтня 2021 року в рамках Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Challange Fest», присвяченого Дню учнівського спорту проведено перший вид змагань обласної Гімназіади серед школярів з легкоатлетичного кросу.

Захід відбувся в с. Олексене – Батьківщині дворазового Олімпійського чемпіона, Володимира Куца.

Учасників змагань привітали: міський голова Тростянецької ТГ, президент ­федерації легкої атлетики Сумської області – Юрій Бова; начальник Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ – Владислав Маслов; директор Сумської ОДЮСШ – Юрій Білан; сільський староста с. Олексане – Олександр Опошко.

Позмагатися приїхали кращі школярі-спортсмени з 29-ти ОТГ у кількості 248  учасників.

У командній першості перемогу здобули:

І група:

І місце – м. Охтирка (12 очок);

ІІ місце – м. Ромни (17 очок);

ІІІ місце – м. Лебедин (25 очок).

ІІ група:

І місце – Дружбівська міська рада (30 очо);

ІІ місце – Кролевецька ТГ (46 очок);

ІІІ місце – Тростянецька міська рада (47 очок).

ІІІ група:

І місце – Свеська ТГ (4 очки);

ІІ місце – Великописарівська селищна рада (12 очок);

ІІІ місце – Краснопільська ТГ (15 очок).

За результатами змагань особистої першості призові місця розподілилися таким чином:

Серед дівчат молодшої групи на дистанції 1 км.:

І місце – Смоленська Мілена з результатом 3.10.3 (СДЮСШОР В.Голубничого);

ІІ місце – Тищенко Наталія з результатом 3.14.7 (м. Ромни);

ІІІ місце – Гриб Діана з результатом 3.18.9 (м. Охтирка).

Серед юнаків молодшої групи на дистанції 1 км.:

І місце – Литвин Дмитро з результатом 2.58.3 (Свеська ТГ);

ІІ місце – Северинцев Дмитро з результатом 3.00.5 (Свеська ТГ);

ІІІ місце – Тихоненко Артем з результатом 3.01.8. (Великописарівська селищна рада).

Серед дівчат старшої групи на дистанції 1 км.:

І місце – Нещерет Катерина з результатом 3.25.0 (Свеська ТГ);

ІІ місце – Мигаль Вікторія з результатом 3.18.1 (Краснопільська ТГ);

ІІІ місце – Звіряка Анна з результатом 3.30.3 (Краснопільська ТГ).

Серед юнаків старшої групи на дистанції 3 км.:

І місце – Романов Максим з результатом 9.10.6 (м. Охтирка);

ІІ місце – Скляр Назар з результатом 9.12.4 (Великописарівська селищна рада);

ІІІ місце – Жук Гліб з результатом 9.40.3 (м. Ромни).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Усіх спортсменів надихала можливість позмагатися на Батьківщині олімпійця.

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів