На Тернопільщині активно проходять змагання проєкту «Пліч-о-пліч – всеукраїнські шкільні ліги»

135

481 гру провели на Тернопільщині впродовж лютого в межах проєкту «Пліч-о-пліч – всеукраїнські шкільні ліги». Спортивні поєдинки відбулися серед 374 команд. У них взяло участь 3769 школярів, – ідеться на сторінці «Пліч-о-пліч Шкільні ліги Тернопілтщини» у соцмережах.

Наразі розпочався ІІ територіальний етап змагань. Так, у Товстенській громаді в рамках ІІ-го етапу відбулись змагання з волейболу серед юнаків. Участь у турнірі взяли 6 команд з різних закладів загальної освіти громади. За результатами ігор команда із ЗОШ І-ІІІ ступенів села Дорогичівка здобула перемогу та отримала можливість представити громаду на ІІІ регіональному етапі. 2 місце посіла команда ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Товсте, 3 місце – команда ЗОШ І-ІІІ ступенів села Лисівці.

А у Великобезовицькій громаді відбулись змагання з баскетболу серед дівчат та хлопців. За звання кращої баскетбольної команди громади та можливість бути учасниками III (районного) етапу боролись шість команд. За результатами гри першість серед юнаків здобула команда Мишковицького ліцею. На другому місці Острівський ліцей, а третє місце посіла команда, яка представляла Настасівський ліцей. Серед команд дівчат результати такі: 1 місце – Настасівський ліцей, 2 місце – Острівський ліцей, 3 місце – Мишковицький ліцей.

Нагадаємо, що II етап триватиме до кінця березня. Усі переможці, які вже здобули перемогу, отримали право виступати в III етапі, що буде проходити з квітня по травень 2024 року.

Змагання проводяться з метою популяризації спорту серед школярів.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України