На Волині було проведено модуль «Основи бізнесу та кар’єри»

1697

 24 січня у Підгайцівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району в межах освітньо-інтерактивного проекту Національного олімпійського комітету України Olympic Lab, організатором якого є відділення НОК у Волинській області за підтримки The Coca-Cola Foundation проведено модуль «Основи бізнесу та кар’єри». Учні четвертих класів мали можливість ознайомитись з онлайн курсом від Кока-Кола – #YouthEmpowered Digital Hub та подивилися відео презентації менторів Кока-Кола: Віталія Висоцького «Від стажера до керівника», Олени Лявданської «Шлях до мрії», Віталія Заваженко «Як знайти свій шлях».

Як зазначив відповідальний секретар відділення НОК України в Волинській області Олег Дикий, модуль «Основи бізнесу та кар’єри» відкриває для молоді шляхи майбутньої кар’єри, допомагає дізнатися більше теоретичних та практичних знань, корисних у повсякденному житті.

Команда Волинської області учасники  ігор школярів “СOOL GAMЕS”-2018, основу якої склали учні Підгайцівського НВК показати свою майстерність у спортивних естафетах.

Усі учасники заходу отримали подарунки від відділення НОК України в Волинській області із символікою проекту #OlympicLab та подарункові стартові пакети від компанії Vodafone Україна.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів