На Волині пройшла обласна Спартакіада серед дітей з особливими освітніми потребами

1030

 З метою забезпечення реалізації статті 19 Закону України «Про освіту» 21 листопада 2018 року на базі спортивно-розважального комплексу «Адреналін Сіті» у м. Луцьку відбулася обласна Cпартакіада «Повір у себе» для дітей з особливими освітніми потребами, зокрема з інвалідністю, в тому числі які навчаються в інклюзивних класах.

У заході, який організували управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації, Волинським відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, спільно з Волинським регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» взяли участь 60 школярів з особливими потребами із 15 територій області.

На урочистому відкритті учасників змагань і їх наставників привітали: заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації – Тетяна Соломіна, начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України – Олександр Манахін, в.о. начальника регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» –Віктор Галан-Влащук, вихованки КЗ «ДЮСШ № 3» відділення художньої гімнастики м. Луцька.

Програма яку запропонували організатори, складалась із 4 видів спорту, зокрема: тенісу настільного, бадмінтону, шахів та гри «Боча», у змаганнях брали участь школярі з порушенням опорно-рухового апарату, слуху, зору та порушенням інтелектуального розвитку.

Переможці і призери змагань в кожній нозології нагороджені медалями та дипломами від організаторів заходу. За підсумками змагань була укомплектована збірна команда, яка буде представляти Волинь на Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе».

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів