На Волині пройшла XIV Спартакіада серед ЗЗСО обласного підпорядкування

1159

Згідно з єдиним Календарним планом спортивно-масових заходів на 2019 рік, Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та відділенням НОК України у Волинській області, з 30 до 31 березня 2019 р. на базі спортивного комплексу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, проводилась XIV Спартакіада Волині серед учнів закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування з баскетболу (юнаки).

Зі словами привітання до учасників звернулись: начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН – Олександр Манахін, відповідальний секретар відділення НОК України у Волинській області – Олег Дикий та начальник ліцею – Павло Боснюк.

Змагання відбувались за коловою системою, що значно підняло накал спортивної боротьби.

За підсумками змагань перемогу вибороли господарі, учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, друге і третє місця посіли команди Волинського обласного наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

Переможці і призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів