На Волині змагалися майбутні захисники Вітчизни

1358

З метою моніторингу виконання якості державної програми з предмету «Захист Вітчизни», формування психологічної та фізичної готовності школярів допризовного віку до виконання конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів та незалежності держави, підвищення престижу служби у ЗСУ з 11 по 13 квітня у м. Луцьку відбулась Спартакіада серед допризовної молоді Волині.

На захід, який відбувався на навчальній базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Небесної Сотні, з усіх куточків Волині зібрались понад 170 учасників.

Під час урочистостей, з нагоди відкриття змагань, школярів та їх наставників вітали: учні ліцею, учасники художньої самодіяльності, Волинський обласний військовий комісар, полковник – Роман Кулик; начальник управління освіти, науки та молоді ОДА – Людмила Плахотна; начальник відділу з питань фізичної культури та спорту ОДА – Ігор Дмитришин; в. о. начальника Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр Манахін; заступник голови ВНОК України у Волинській області, начальник ліцею, полковник – Павло Боснюк.

Протягом трьох днів учасники Спартакіади виконували вправи з бігу на 100 і 1500 метрів, плавання на 50 метрів, метання гранати ф-1, стрільби з пневматичної гвинтівки, підтягувались на перекладені та долали смугу перешкод.

За підсумками триденних випробувань високий рівень засвоєння державної програми з предмету «Захист Вітчизни» продемонстрували учні ВОЛПВФП ім. Героїв Небесної Сотні, які вибороли загальнокомандну перемогу, II і III місця посіли школярі Ратнівського і Маневицького районів.

Переможці та призери в особистому і командному заліку отримали медалі і кубки від організаторів заходу: управління освіти, науки та молоді, відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН та ВНОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН

Коментарі

коментарів