На Закарпатті відбулись змагання проекту OlympicLab

1140

8 листопада в Міжгірській спеціалізованій ЗОШ ім. А. Волошина проведено модуль «Волонтерство» проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab, який реалізується за підтримки The Coca-Cola Foundation.

Були присутні начальник Закарпатського обласного відділення (філія) КФВС МОН України (голова Закарпатського обласного відділення НОК України) Риляк І. І., стипендіат відділення Мателешко Г. О., провідний спеціаліст відділення Пехньо О. П., директор Гичка О. В., директор Міжгірської ДЮСШ Бартків Т. Ю., методист відділу Міжгірської РДА Буцко Я. П., волонтерка Валері Мелелін Рапп та вчитель фізичної культури Дурундда Т. М.

На заході стипендіат Габріелла Мателешко та представник відділення НОК України в Закарпатській області Оксана Пехньо ознайомив учасників проекту зі світовим та національним волонтерським рухом у спорті. А також була присутня Валері Мелелін Рапп – волонтерка Корпусу Миру США з Нью-Йорку працювати у Міжгірській спеціалізованій ЗОШ ім. А. Волошина на 2 роки. Вона розповіла про волонтерство та поділилася враженнями, здобутими знаннями.

У школі відбулася інтелектуальна гра “Я знаю все”. Гра пропагувала олімпійський рух, його ідеали та цінності. Команди показали високий рівень знань про олімпійців та Олімпійські ігри! В інтелектуальній грі “Я знаю все” учні занурились у спортивний світ, відкриваючи для себе цікаві незвідані шляхи. І йдучи життям обраною стежиною-буде вона спортивною чи ні, – дотримуйтесь олімпійських принципів, які навчать вас, ніколи не здаватися, переборювати всі перешкоди, наполегливо йти до цілі та досягати її.

Переможці й призери змагань були відзначені сертифікатами та отримали сувеніри з олімпійською символікою від обласного відділення НОК України.

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

 

Коментарі

коментарів