Національно-патріотичний захід стартував на Луганщині

1560

28 листопада у Спортивному комплексі «Олімпія» Сєвєродонецької КДЮСШ № 3 Луганської області відбулося урочисте відкриття традиційного національно-патріотичного заходу – Всеукраїнських змагань «Спортивна надія України 2019».

Ці змагання  були започатковані Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та проводяться щорічно на території Луганської та Донецької областей. Основною їх метою є налагодження комунікації між учнями з різних куточків нашої країни та відновлення на Луганщині та Донеччині належного рівня функціонування і розвитку фізичного виховання та спорту, а також популяризації здорового способу життя  серед  молоді.

В урочистому відкритті прийняли участь такі визначні особистості, як Олімпійський чемпіон з легкої атлетики Віктор Бризгін та олімпійський чемпіон з вільної боротьби Ельбрус Тедеєв, а також представники спортивної громадськості та органів влади.

У змаганнях, які триватимуть до 30 листопада приймуть участь близько 495 спортсменів. Сам же захід відбудеться на Луганщині, а програма включатиме у себе турнір з волейболу та баскетболу серед дівчат та юнаків, змагання з боксу, вільної та греко-римської боротьби.

Прес-служба КФВС МОН

 

 

Коментарі

коментарів