Наші учні гідно виступили на світовій першості з шахів

1059

Вчора відбулися фінали першого онлайн чемпіонату світу з шахів ISF серед школярів 2006-2007 років. Участь у змаганнях взяли представники 35-ьох країн світу з п’яти континентів по 90-то як у чоловічому, так і у жіночому розрядах. Українські учні також мали честь представити нашу країну на цій першості і маємо визнати, результат був більш, ніж пристойним.

Серед дівчат найкраще виступила Дарія Бондар, яка набравши 4 очка посіла 21 сходинку. Стільки ж балів здобула і Аміна Мірієва, але за особистими показниками змагання вона завершила на 26-ому місці. Перемогу тут святкувала представниця Ірану Саар Кажар Масумі – 7,5 очок. Другою стала аргентинка Кандела Франциско-Гукамбуру – 7,5 очок, а третю – Мункузул Даваку (Монголія) – 6,5 очок.

Хлопці ж у цій віковій категорії продемонстрували прекрасну гру і, навіть, мали змогу поборотися за призові місця. Отже, Тимур Келеберда у підсумку зайняв 21-ше місце, в його активі 4 набраних очка. Михаїл Тобак з 5 балами став 13-им у суддівському протоколі.  А ось Михайло Матвієнко ледь не став призером чемпіонату світу! Українець майже до останньої гри тримався у першій трійці лідерів і лише якихось 0,5 очка не вистачило йому, аби здобути бронзу. У підсумку, Михайло набрав 6 очок і посів високе 4-те місце.

Як і у жіночому розряді, тут також перемогу здобув спортсмен з Ірану Мохамад Коршіді набрав 7 очок. Стільки ж балів було і у переможця кваліфікаційного раунду Ріда Самадова з Азербайджану, але за особоистими показниками він лишився на другому місці. А трійку призерів замкнув Саймон Ламазе з 6,5 очками.

Зазначимо, що на цьому  змагання з шахів не завершено, адже вже наступними вихідними у боротьбу вступлять школярі старшої вікової категорії 2003-2005 років народження.