Неймовірний врожай нагород чемпіонату України у тернопільських велосипедистів

897

З 28 серпня по 2 вересня в на єдиному критому велотреку України в м. Львові проводився чемпіонат України з велосипедного спорту. 6 велосипедистів Тернопільщини під керівництвом Заслуженого тренера України Володимира Павелка повернулись додому із 12 медалями: 5 “золотих”, 4 “срібних” та 3 “бронзи”.

Найбільше досягнень у лідера тернопільської збірної студента Західноукраїнського національного університету Віталія Гриніва. На його рахунку: перемоги в груповій гонці на очки, в індивідуальній гонці переслідування на 4 км, в командній гонці переслідування на 4км, в гонці медісон та 2 місце в омніумі.

Серед чоловіків 1 місце в гонці з вибуттям, 2 місце в командній гонці переслідування на 4км у студента Тернопільського національного технічного університету ім. І.Пулюя Владислава Щербаня.

Без перемоги, але з сріблом в груповій гонці на очки та бронзою в командній гонці переслідування на 4км повернувся додому Назар Покойовий (студент Західноукраїнського національного університету).

2 місце в гонці з вибуттям та перемога в індивідуальній гонці переслідування на 3км серед юніорів та здобуття права участі у чемпіонаті Європи на рахунку Юрія Щербаня, студента Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя.

У ще одного вихованця тернопільського велоспорту, Артема Авдаляна (студент коледжу економіки, права та інформаційний технологій Західноукраїнського національного університету) 3 місце в командному спринті та 3 місце в командній гонці на 4км разом з Юрієм Щербанем та 5 іншими спортсменами.

Додамо, що Віталій Гринів, Владислав Щербань, Назар Покойовий та Іван Хомів вихованці ШВСМ, а Артем Авдалян та Юрій Щербань Обласної ДЮСШ. 

Щиро вітаємо спортсменів та тренера з успішним виступом на чемпіонаті України та бажаємо їм повторити свій успіх уже на міжнародних треках!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів