Незабаром розпочинається змагання Універсіади Києва з волейболу

496

7 березня відбулась робоча нарада тренерів-викладачів студентських волейбольних команд закладів вищої освіти Києва, організована Київським міським відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Основною темою наради стали організація і система проведення змагань серед чоловічих волейбольних студентських команд. Не дивлячись на складні часи і складнощі, що виникають вже на етапі збору і формування команди, підготовки їх до змагань, вступити в боротьбу за перемогу виявили бажання 10 чоловічих збірних студентських команд. Це збірні команди:

  • Національного університету фізичного виховання і спорту України, 
  • Національного авіаційного університету, 
  • Київського національного університету імені Тараса Шевченка, 
  • Національного університету біоресурсів і природокористування України, 
  • Державного торговельно-економічного університету, 
  • Київського національного університету будівництва і архітектури,
  • Міжрегіональної академії управління персоналом, 
  • Київського національного університету технологій і дизайну,
  • Державного університету телекомунікацій,
  • Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

То ж хочемо висловити щиру подяку, підтримку і захоплення: тренерам-викладачам команд, що віддано працюють зі студентами і продовжують активно залучати їх до занять спортом, завідувачам кафедр фізичного виховання ЗВО, що активно підтримують викладачів і студентів, привертають увагу керівництва вишу до важливості занять фізичним вихованням у студентському житті, ректорам ЗВО, що всіляко сприяють і створюють умови для розвитку фізичного виховання і спорту серед студентів вишу і підвищенню їх рухової активності, студентам, що свідомо продовжують працювати над собою, своєю фізичною підготовленістю і щоденно підвищують свою спортивну форму і піклуються про здоров’я свого організму. Саме за ними майбутнє! І щоб воно було гарним і успішним однією з важливих його складових є фізична форма і здоров’я як особистості, так і всієї країни в цілому.

Змагання ж волейболу серед чоловічих збірних команд ЗВО триватимуть протягом березня-квітня. Незабаром свою боротьбу розпочнуть і жіночі збірні волейбольні студентські команди. Будемо сподіватися, що ці змагання як і з інших видів спорту нам вдасться провести організовано і злагоджено. Віримо в ЗСУ! Віримо в Україну! Слава нашим Захисникам!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів