Новорічний турнір з міні-футболу відбувся на Донеччині

806

25 грудня на базі закладу загальної середньої освіти №1 в старій частині міста Краматорська відбувся Новорічний турнір з футболу серед учнів 1-2 класів. В змаганнях взяли участь школярики з ЗЗСО №1, №6 та №23.

Ініціатором турніру виступив регіональний тренер проєкту «Ліга шкільного футболу» Максим Крилевський. До організації змагань також долучились Донецьке обласне відділення КФВС МОН України та Відділення НОК України в Донецькій області.

На відкритті змагань були присутні директор ЗЗСО №1 Краматорської міської ради Олена Кушниренко, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та виконавчий директор регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора. Почесні гості побажали учасникам міцного здоров’я, олімпійських перемог та веселих новорічних свят.

В міні-футбол грали за коловою системою. Кожна команда зіграла один з одним. На цьому товариському турнірі не було переможців або переможених, всі учні отримали задоволення від гри та продемонстрували батькам та шановним гостям свої навички та вміння в цій грі.

На завершення заходу всі юні футболісти, учасники турніру отримали подарунки від Відділення Національного Олімпійського Комітету в Донецькій області та Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів