Обласна Універсіада з легкої атлетики серед студентів пройшла у Чернівцях

1907

Чернівецьким обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України завершено змагання з видів спорту ХІУ обласної Універсіади серед студентської молоді закладів вищої освіти ІІІ-ІУ р.а. з легкої атлетики.

У загальнокомандному заліку чемпіонами змагань стала збірна команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича (тренер-викладач Ячнюк І.О.) – 12624 очка. За переможця виступали досвідчені майстри королеви спорту, найкращі легкоатлети області.

Срібну нагороду виборила команда легкоатлетів вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» (тренер-викладач Городинський С.І.) – 9803 очка.

На третьому місці опинилася студентська команда Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ (тренер-викладач Крецький О.І.) – 2846 очок.

Переможцями змагань з бігу в особистому заліку серед жінок стали студентки Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, а саме:

• 100 м. – Ватаманюк Вікторія;
  • 200 м. – Чоропіта Даша;
  • 400 м. – Соколовська Валентина;
  • 800 м. – Владичан Анастасія.

Перше місце в естафеті 4х100 м. здобула команда жінок Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, а в стрибках у довжину з розбігу стала Тетяна Радомська (ВДНЗ України «БДМУ»).

Чемпіонами обласної Універсіади з бігу в особистому заліку серед чоловіків стали:

• 100 м. – Маковейчук Максим (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
  • 200 м. – Помагаєв Олександр (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
  • 400 м. – Паращук Максим (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
  • 800 м. – Паращук Максим (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
  • 1500 м. – Білий Владислав (ЧНУ ім. Ю.Федьковича);
  • 3000 м. – Товкач Юрій (ЧТЕІ КНТЕУ).

Перше місце в естафеті 4х100 м. серед чоловіків здобула  команда Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, а зі стрибків у довжину з розбігу виборив Бабич Іван із ВДНЗ України «БДМУ», а з штовхання ядра – Роман Дімітрюк (ЧТЕІ КНТЕУ).

Переможців та призерів змагань ХІV обласної Універсіади нагороджено кубками і грамотами обласного відділення з фізичного виховання та спорту.