Обласний семінар для спеціалістів-методистів місцевих органів управління у сфері освіти пройшов на Харківщині

1530

17 вересня 2019 року у м. Харкові на базі Комунального закладу «Харківська санаторна школа № 13» Харківської обласної ради відбувся обласний семінар «Фізична активність і фізичний розвиток дітей як індикатори стану їх здоров’я в межах реалізації соціальної програми «Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів». 

Метою проведення семінару є підвищення компетентності спеціалістів-методистів місцевих органів управління у сфері освіти районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад з питань забезпечення супроводу організації фізкультурно-оздоровчої, методичної та спортивно-масової роботи.

У роботі семінару прийняла участь начальник Харківського обласного відділення (філії) Олена Кривенцова. Вона виступила з доповіддю «Про досягнення учнів закладів загальної середньої освіти Харківщини на всеукраїнській та міжнародній спортивній арені у 2018/2019 навчальному році» та провела нагородження переможця та призерів
ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу».

Також з доповіддю на тему «Про організацію спортивно-масових заходів з учнями закладів загальної середньої освіти області у 2019/2020 навчальному році» виступила головний спеціаліст відділення (філії) Ольга Бердникова.

Харківське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів