Ольга Шалімова стала чемпіонкою України з боксу серед студентів

91

В Умані відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів. У ринзі зустрілись 140 суперників із 57 українських навчальних закладів, які представляли 20 областей України. Змагання проходили у спортивній залі державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Хлопці виборювали перемогу в 13 вагових категоріях, дівчата – у 12.

У змаганнях жінок вагової категорії 48 кілограмів впевнену перемогу святкувала представниця Запорізького національного університету Ольга Шалімова. У фіналі одноголосним рішенням суддів Ольга перемогла Майстра спорту України, суперницю з міста Умань і виборола золото. Окрім того, запорізьку студентку було відзначено спеціальним Кубком як кращу спортсменку змагань. Тренує Ольгу Шалімову її незмінний наставник Дмитро Орєхов!

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України