Олімпійський урок #BeActive в Краматорську

860

Всеукраїнський проєкт НОК України «Олімпійський урок #BeActive» крокує Донеччиною. Учасниками цікавої та пізнавальної зустрічі стали 50 школярів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25 Краматорської міської ради.

Почесними гостями заходу стали майстер спорту України з боротьби греко-римської Максим Сорока, відповідальний секретар регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора та начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко.

Цікава розповідь про історію Олімпійських ігор давнини та сучасності чекала дітей від вчителя фізичної культури Тетяни Ольхової. Пізнавальною виявилась інформація про олімпійські символи, олімпійське гасло та про види спорту, які входять до програми Олімпійських ігор.

Надалі учні отримали можливість долучитись до ще одного проєкту Національного олімпійського комітету України «DO like OLYMPIANS». Дружньо та вправно всі виконували вправи під час руханки від призера міжнародних змагань Максима Сороки.

Олімпійська вікторина стала яскравим підсумком «Олімпійського уроку #BeActive». А самі активні та уважні отримали подарунки від НОК України та регіонального відділення.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів