«Олімпійський урок» для наймолодших спортсменів відбувся у Краматорську

2057

14 травня в старій частині міста Краматорськ на спортивному майданчику дитячого садочка № 37 «Малюк», з самого ранку лунає музика та малеча готується до проведення «Олімпійського уроку».

Урочисте святкування розпочалось з ранкової руханки, в якій вихованці ДНЗ №37 готувались для участі у спортивних естафетах та конкурсах.

З задоволенням спостерігали за майбутніми спортсменами, гості та організатори свята, а саме: виконавчий директор відділення національного олімпійського комітету в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко та чотирикратна чемпіонка України, та чемпіонка Кубку Європи з дзюдо Катерина Сироватська.

Після спортивних естафет які для малечі підготували вихователі дитячого садочка, Катерина Сироватська провела разом з дітьми «Олімпійську зарядку» на якій більше 30 дітей підхоплювали вправи які виконувала спортсменка.

По завершенню спортивної частини свята всім учасникам були вручені подарунки з олімпійською символікою (щоденники, зошити та книжки про Олімпійські ігри), а дитячому садочку подарований спортивний інвентар.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів