Олімпійський урок та Олімпійський тиждень проведено в ДНЗ “Полонський агропромисловий центр професійної освіти”

1410

 З дотриманням карантинних обмежень, в межах державного навчального закладу  “Полонський агропромисловий центр професійної освіти” (директор – Микола Євгенович Романюк, викладач фізичного виховання – Микола Миколайович  Музичишин) пропроводилися фізкультурно-оздоровчі заходи до Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

Так, 17 вересня в смт. Понінка за участю 20  учнів, проводилася Особиста першість з перетягуванняна перекладині: І місце – Святослав Опанасюк (група № 37) з результатом 17 разів; ІІ місце – Роман Верчук (група № 37) з результатом 15 разів; ІІІ місце – Олександр Петренко (група № 37) з результатом 14 разів.

22 вересня у смт. Понінка проводилася Особиста першість з віджиманням  на паралельних брусах. За результатами: І місце – Ігор Куберський (група № 37) з результатом 25 разів; ІІ місце – Олександр Мелянчук (група № 37) з результатом  22 рази; ІІІ місце – Павло Самохвалов (група № 37) з результатом 19 разів. Всього у спортивному заході брали участь 22 учня.

24 вересня у м. Полонне проводилася Особиста першість з набивання футбольного м’яча. Всього брали участь у спортивному заході – 23 учня. За підсумками: І місце – Дмитро Мінін (група № 29) з результатом 70 разів; ІІ місце – Ілля Дорофєєв (група № 29) з результатом  35 разів; ІІІ місце – Антон Довбня (група № 29) з результатом 15 разів.

29 вересня у м. Полонне проводилася Особиста першість з кидків баскетбольного м’яча на точність в корзину – кількість влучень у 10 кидків. У заході взяли участь – 18 учнів. За результатами:

І місце – Сергій Шкварун (група № 39) з результатом 9 разів; ІІ місце – Олександр Гаманчук (група № 39) з результатом 7 разів; ІІІ місце – Єгор Фурсов (група № 39) з результатом 4 рази.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів