Олімпійський урок та Олімпійський тиждень в закладах загал ьної середньої освіти Хмельниччини

6411

У закладах загальної середньої освіти Красилівського району, з дотриманням карантинних обмежень, проводилися виховні, фізкультурно-оздоровчі заходи у програмі Олімпійського тижня в Хмельницькій області.

Так, у Кузьминському ліцеї (директор – Байдич Олександр Васильович) для учнів молодшого шкільного віку проводився відкритий  урок під гаслом «Спорт-здоров’я, спорт – це сила, що дає людині крила», де учні поринули у цікавий світ спорту, співали, танцювали, брали участь в естафетах. Для учнів середніх та старших класів проводився Олімпійський урок в ході якого школярі розширили свої знання про олімпійські і неолімпійські види спорту, розгадували спортивні кросворди, брали участь у вікторині «Навколо спорту». Між учнями 8-х та 9-х класів організовані спортивні естафети: біг з м’ячем, метання у кошик, змотування палиці, переставляння м’ячиків, метання м’ячика, м’яч над головою та під ногами – було цікаво і весело. Проводилися змагання з футболу та баскетболу.

В Западинській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Зарічна Руслана Василівна) організовані та проведені спортивні змагання «Веселі старти» серед учнів початкових класів: флеш-моб, естафети, футбол та ігри з м’ячем. Для учнів 5-11 класів – змагання з футболу, тенісу настільного та шаховий турнір, у всіх класах проведений Олімпійський відео урок «Чемпіони України та Красилівщини».

Олімпійський урок «Швидше! Вище! Сильніше!» проводився в Котюржинецькій ЗОШ І-ІІ ступенів (директор – Ястремська Надія Михайлівна), де вчителі фізичної культури вдало поєднали теоретичні і практичні форми подачі матеріалу. Для учнів середніх класів організували, з дотриманням дистанції, спортивне свято «Ми-олімпійці». Інтерактивний  урок для школярів про користь спорту для організму людини «В здоровому тілі – здоровий дух».

У Кременчуківському ліцеї (директор – Синиця Василь Іванович) проводилися відкриті уроки з футболу на свіжому повітрі та «Згадати все про олімпійців». Організовані велопробіги, спортивні та комбіновані естафети, стрибки з місця та у довжину, змагання з волейболу, міні-футболу, тенісу настільного, шахів та флеш-моб.

У Михайловецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Мазурок Світлана Петрівна) організовані та проведені змагання з футболу, тенісу настільного, спортивні естафети та відео урок «Олімпійські  види спорту».

Спортивні ігри з різних видів спорту проводилися у спортивному залі Радісненської ЗОШ  І-ІІІ ступенів (директор – Олійник Любов Михайлівна), а на шкільному стадіоні – змагання з волейболу серед учнів 9-11 класів.

В Севрюківській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Іщук Лідія Семенівна) на шкільному спортивному майданчику проводилися «Веселі старти» серед учнів молодшого шкільного віку, змагання з футболу серед учнів 5-11класів та спортивна вікторина.

Олімпійське свято відбулося в Яворовецькій ЗОШ І-ІІ ступенів (директор – Огороднік Валентина Сергіївна), перегляд документального фільму «Відомі олімпійці», вертуальні екскурсії «Олімпійські ігри, сходинки в історію», «Досягнення українських спортсменів». Проводилася ранкова зарядка під  гаслом «На зарядку всі шикуйсь!» Також організовані, з дотриманням карантинних обмежень, міні-турніри з футболу, різноманітні спортивні вікторини  та конкурси.

У Якимівській ЗОШ І-ІІ ступенів (директор – Мацюк Леонід Петрович)серед учнів 5-8  класів проводилися змагання з міні-футболу та «Веселі старти» та Олімпійські уроки «Історія Олімпійських ігор» та «Олімпійські ігри сучасності».

Олімпійський урок на спортивну тематику «З історії Олімпійських ігор» проводився у Митинецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Ніколаєнко Ірина Яківна).  Серед учнів 5-9 класів відбулися змагання з міні-футболу, квести «Молодь обирає здоров’я» і «Стежинами здоров’я», змагання «Спортивні рекорди школи».

У Щиборівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Кравчук Віктор Романович) організовані та проведені спортивні естафети, Малі Олімпійські ігри з легкої атлетики, відкриті уроки з фізичної культури у 5 класі «Старти надій», «Малі Олімпійські ігри» у 10-11 класах.

Перегляд відеороликів на спортивну тематику «Як виникли Олімпійські ігри», «Як відбулися Олімпійські ігри» організований для учнів Печеської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Паращук Тетяна Павлівна). Проводилася вікторина «Найкращі футболісти ХХІ століття» серед учнів 9-11 класів, матчевазустріч з волейболу серед збірних сіл Грицики та Зелений гай-Печеське, змагання-естафета серед початкових класів  «Веселі старти».

У Кошелівському ліцеї імені Володимира Ковальчука (директор – Харук Олена Михайлівна) проводився відкритий урок з фізичної культури, де школярі брали участь в рухливих іграх. Серед учнів 5-9 класів відбувся Олімпійський урок «Успішні олімпійці». Проводилися змагання з легкої атлетики.

В Корчівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Панасюк Павло Іванович) проводилися,  з дотриманням дистанції, загальношкільна ранкова зарядка «Спорт-це здоров’я» та на спортивному майданчику – змагання з тенісу настільного, легкої атлетики, турніри з міні-футболу.

В Федорівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор – Михальчук Марія Григорівна) проводилися змагання з баскетболу серед учнів 10-11 класів та легкої атлетики серед учнів 8-9 класів – стрибки у довжину з розбігу способом «зігнувши ноги», штовхання ядра, біг на короткі дистанції. Маленьке свято організовано для наймолодших «Веселі старти» з спортивними іграми та естафетами. Проведено вікторину за віком та «Малі Олімпійські ігри». 

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів