«Олімпійський тиждень 2018» відбувся у Ржищеві

3489

Нарешті розпочався довгоочікуваний навчальний рік. А з приходом навчального процесу з метою поглиблення знань дітей про видатних спортсменів України, розвивати інтерес до пізнання історії, виховуючи любов до фізкультури та спорту, розвивати фізичні уміння, виховувати спритність, витриманість, сміливість, почуття колективізму, дружби, взаємовиручки, прививати прагнення до занять фізкультурою, виховувати почуття патріотизму, любов до Батьківщини з 07 по 15 вересня в ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Олега Кошового проходить «Олімпійський тиждень 2018» та тиждень фізичної культури.

В ході проведення тижня в школі організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання між класами. Вже стало традицією розпочинати Олімпійський тиждень загальношкільною лінійкою. Учнів школи було ознайомлено з планом заходів. На «Олімпійський уроках» команди змагалися на швидкість, силу, кмітливість та винахідливість.

Протягом 07-15 вересня відбулися перші змагання по футболу між учнями старшої та середньої школи. Вітаємо переможців 10, 9-Б та 6-Б класу.

Та головне не перемога, а те, що учні, вчителі, із задоволенням стали учасниками чудового спортивного дійства. Усі учасники заходу отримали позитивні враження та натхнення для подальших спортивних досягнень.

Тож бажаємо всім учасникам Олімпійського тижня міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів