«Олімпійський урок – 2018» відбувся у Борисполі

1795

  12 вересня 2018 року на баскетбольному майданчику у міському парку культури та відпочинку м. Бориспіль відбувся «Олімпійський урок – 2018». У заході взяли участь близько 150 вихованців Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи з олімпійських видів спорту. З великим задоволенням дивились програму уроку понад 200 школярів усіх закладів загальної середньої освіти міста. На святі були присутні почесні гості: Соломін Анатолій Васильович – представник Національного Олімпійського комітету, заслужений тренер України та Заслужений працівник фізичної культури та спорту України; Фесенко Сергій Леонідовичолімпійський  чемпіон з плавання, заслужений майстер спорту, кандидат педагогічних наук, члени виконавчого комітету, депутати міської ради та начальники управлінь та відділів Бориспільської міської ради.

Право внести державний прапор України та Олімпійський прапор було надано кращим спортсменам спортивної школи — легкоатлетам: Рудому Андрію, Бортніку Артему та хокеїстці Гандабурі Марії.

Учасники заходу мали можливість побачити виступи юних спортсменів Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи, які демонстрували свою майстерність з різних видів спорту: вільна боротьба, легка атлетика, плавання, футбол, волейбол, баскетбол, хокей на траві, художня гімнастика та ін. Дітям розповіли наскільки важливо і корисно займатися спортом, показали яких результатів у фізичному розвитку та здобутків у змаганнях можна досягти завдяки цьому.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

 

 

Коментарі

коментарів