Онлайн-нарада з вчителями фізичної культури Новоселицького району

1028

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України провело 11 листопада онлайн-нараду з вчителями об’єднаних територіальних громад та відділу освіти райдержадміністрації Новоселицького району. На нараді були присутні, всі без виключення вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти району та відповідальні за фізичну культуру органів управління освітою.

Були розглянуті питання календарного планування та проведення уроків з фізичної культури в умовах карантину. Також обговорювались питання проведення засідань методичних об’єднань в режимі онлайн.

Жваві дискусії викликало питання проходження медичного огляду учнів та проведення уроків з фізичної культури в режимі онлайн. Учасників наради ознайомили із запровадженням проекту «Методика викладання дзюдо у закладах загальної середньої освіти» та напрацюваннями обласного відділення щодо розвитку кіберспорту серед учнівської молоді області.

За підсумками наради прийняті методичні рекомендації з метою покращення стану викладання фізичного виховання у школах району в умовах карантину. 

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів