Онлайн-нарада за підсумками методичної роботи з фізичної культури у ЗПО (ЗПТО) пройшла у Чернівецькій області

1035

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України провело онлайн-нараду за підсумками методичної роботи з фізичної культури у закладах професійної (професійно-технічної) освіти у якій взяли участь керівники та вчителі фізичної культури. У роботі взяв участь начальник обласного відділення К.Жукотинський.

 Голова обласного методичного об’єднання Роман Купіна зробив аналіз засідань за 2019-2020 н.р. Він відзначив кращих фахівців, а також довів до учасників наради проекти плану роботи методичного об’єднання на 2020-2021 н.р. З керівниками фізичного виховання визначив тему, місце і терміни проведення наступних методичних об’єднань. 

Начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України К.Жукотинський націлив учасників наради на застосування інноваційних технологій, використання досягнення кращих педагогів України з метою проведення уроків на високому методичному рівні. 

Провідний спеціаліст Чернівецького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Володимир Малишев 

Коментарі

коментарів