Онлайн-засідання методичного об’єднання керівників фізичного виховання ЗП(ЗПТ)О Херсонської області

158

23 січня 2024 року Херсонським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки країни було проведено онлайн-засідання методичного об’єднання керівників фізичного виховання, відповідальних за фізичне виховання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Херсонської області, у якому взяло участь 14 учасників. 

Було розглянуто такі питання : 

– організація та проведення в онлайн режимі обласних Спортивних ігор зі спортивного орієнтування, черлідингу, футзалу, баскетболу, волейболу в рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримкою Президента України, доповідач – Кан Ю. Б., начальник Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений тренер України

– про календарний план фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів ХОВ (філії) КФВС МОН на І півріччя 2024 року, доповідач – Бороменський О. В., начальник відділу ХОВ (філії) КФВС МОН; 

– обмін досвідом з проведення онлайн занять та заходів з фізичного виховання серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти, доповідач Грицуняк М. М. – керівник з фізичного виховання Херсонського професійного ліцею зв’язку та поліграфії. 

У обговоренні взяли участь 10 учасників. Були підведені підсумки висвітлення внутрішніх заходів кожним закладом освіти, дані методичні рекомендації по впровадженню діджеталізації обліку з фізичного виховання та спорту. Також були розглянуті Регламенти обласних Спортивних ігор з видів спорту та методика організації і проведення в режимі онлайн.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів