Освітянська молодь Запоріжжя взяла участь у масовій руханці, на честь Всесвітнього дня здоров’я

1892

У Запоріжжі є чудова традиція – проводити масову зарядку в центрі міста, на честь Всесвітнього дня здоров’я, який відзначають 7 квітня. Нинішній рік не став винятком, більше того, флешмоб набув нового масштабу і зібрав рекордну кількість учасників на площі «Фестивальній».

Ініціатором такого заходу виступає Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

– Запорізький край  славиться своїми спортивними традиціями та величною історією. Своєю участю у подібних заходах наша молодь демонструє  небайдуже ставлення до проблем здоров’я та пропагує ведення здорового способу життя. Лише спільними діями ми зможемо здолати певні проблеми та негативні явища у молодіжному середовищі. А нас сьогодні тут, як ніколи, багато. Молодь, фізкульт-ура, – наголосила начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова.

Участь у руханці взяли відомі запорізькі спортсмени, тренери, військові, молодь трудових колективів, молодіжні громадські організації, а значну масовість додали заходу представники учнівської та студентської молоді, на чолі з керівником освітянського спорту регіону – начальником Запорізького обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту МОНУ, Андрієм Муштаєм.

-Те що вже не перший рік  кількасот молодих людей збираються в самому центрі міста, аби розпочати день із зарядки – чудова тенденція. Ми бачимо, що молодь цікавиться фізкультурою і спортом. А такі заходи – чудовий спосіб привернуть увагу  жителів області до нагальних проблем здоров’я молодого покоління, та популяризації здорового способу життя, – відзначив Андрій Муштай.

Привітали учасників  начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Володимир Подорожко, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Олексій Гацуля, голова Запорізького обласного відділення НОК України Володимир Лобанов.

Зарядку традиційно провів заслужений тренер України зі спортивної аеробіки Борис Кокарев. До заходу також долучилися видатні запорізькі спортсмени, майстри спорту України міжнародного класу Марина Черняк, Станіслав Бондаренко, Вадим Синявський, Олексій Ширяєв, Вікторія Ратнікова, Артур Суюнов, Анастасія Бризгіна, Лариса Жалінська, чоловіча гандбольна команда «Мотор». Показові виступи продемонстрували призери чемпіонатів та кубків України команда з черлідингу спортивного клубу «Мотор Січ»

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів