Педагоги Буковини підвищують фаховий рівень

285

З метою підвищення фахового рівня фахівців фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти з дотриманням всіх епідеміологічних вимог на спортивній базі Заставнівського вищого училища № 24  в онлайн-режимі проведено відкритий урок на тему: Особливості організації та проведення спортивно-оздоровчого св’ята «Дівчата олімпіоніки» з учнями групи № 28, 27 за професією: «Перукар манікюрниця, кухар кондитер» Його проводила вчитель фізичного виховання Білик Т.В. Аналізуючи захід, фахівці акцентували увагу на творчому потенціалі викладача щодо організації навчальної діяльності учнів у формуванні знань, умінь і навичок, удосконалення роботи з фізичного виховання та збереження здоров’я учнівської молоді в умовах пандемії.

В.о. директора закладу освіти Віктор Томак ознайомив присутніх з організацією та проведенням навчально–виховної роботи з фізичного виховання, фізкультурно–оздоровчими та спортивними заходами в закладі. Акцентував увагу на роботу адміністрації з метою покращення спортивної бази навчального закладу та залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом.

Учасники засідання обмінялись досвідом організації фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в умовах карантину.
В роботі методичного об’єднання взяв участь начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський. 

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів