Тріумфальні здобутки українських школярів на чемпіонаті світу з волейболу

778

Маємо фантастично приємні новини з Ізраїля, де проходив чемпіонату світу з пляжного волейболу серед школярів!

Українці Микола Трофимчук та Богдан Романишин, які змагалися у категорії U15, у фінальному матчі чемпіонату світу з пляжного волейболу перемогли команду Естонії 2:0 (21:7; 21:11) та стали чемпіонами світу! Просто неймовірний успіх українських учнів! Пишаємося!

Також ще одну нагороду принесли у скарбничку збірної України і наші дівчата! У боротьбі за п’єдестал Маргарита Вапняр та Уляна Ковальчук впевнено перемогли команду Казахстану.

Дівчата з містечка Деражня Хмельницької області у двох сетах 2:0 (21:7; 21:8) розібралися із суперницями і везуть в Україну бронзові нагороди!

За крок до медалі чемпіонату світу з пляжного волейболу серед школярів зупинилися Софія Щуцька та Катерина Біляк, які виступали у категорії U18.
У втішному фіналі українки поступилися мексиканкам 0:2 (7:21; 7:21), а відтак стали четвертими. Четверті у світі, що є також дуже пристойним результатом!

Наші вітання хлопцям та дівчатам! Пишаємося нашою неймовірно обдарованою молоддю! Слава Україні!