Першість області з баскетболу 3х3

1143

На Волині завершилась першість області з баскетболу 3х3 серед юнаків та дівчат 2000 р. н. (старша вікова група) та 2003 р. н. (молодша вікова група). Юнаки грали в Луцьку – 31 команда, а дівчата у Нововолинську – 12 команд.

Змагання розпочались у цікавій і захоплюючій боротьбі: всі учасники демонстрували  належний рівень фізичної і технічної підготовки та волю до перемоги.

За підсумками напруженої боротьби, яка тривала до останнього туру, перемогу вибороли: серед дівчат 2000 р. н. і молодші, перше місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 м. Нововолинська, друге і третє місця посіли відповідно Нововолинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради та ЗОШ I-III ст. № 2 м. Володимир-Волинського; серед дівчат 2003 р. н. і молодші перше місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м. Нововолинська, друге і третє НВК № 1 м. Камінь-Каширська та ЗОШ I-IIIст. с. Микуличі Володимир-Волинського району.

Серед юнаків 2000 р. н. і молодші перше місце вибороли учні Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні, друге та  третє місця – команди НВК м. Любомля і ЗОШ I-III ст. смт. Заболоття (Заболоттівської ОТГ), Ратнівського району; серед юнаків 2003 р. н. і молодші, перше місце – КЗ «Луцький НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського», друге і третє місця – Волинський обласний ліцей Волинської обласної ради та ЗОШ I-III ст. № 7 м. Нововолинська.

Переможці та призери змагань нагородженні дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів