Представники ТНПУ ім. В. Гнатюка здобули нагороди чемпіонатів України з жиму лежачи і класичного жиму лежачи

96

В місті Коломия відбулись чемпіонати України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи серед всіх вікових груп під егідою Національної Федерації пауерліфтингу України. Успішно виступили на цих змаганнях представники Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Так, «сріблом» у ваговій категорії до 69 кг з жиму лежачи серед дівчат відзначилася студентка першого курсу факультету фізичного виховання ТНПУ Регіна ФУРСЕНКО, – ідеться на сторінці факультету у соцмережах.

Серед юніорок вагової категорії до 47 кг не було рівних майстру спорту України міжнародного класу, третьокурсниці факультету фізичного виховання Марії ПОЛЯНСЬКІЙ, яка до золотої медалі додала ще бронзову нагороду в абсолютній першості.

Студентка четвертого курсу факультету фізичного виховання Софія БЗДИР стала срібною призеркою у ваговій категорії до 63 кг. А у ваговій категорії до 69 кг одразу двоє представниць педуніверситету піднялись на п’єдестал пошани: Дарина МОСТОВА (студентка факультету фізичного виховання) стала чемпіонкою, а срібної нагороди удостоїлася Катерина ПШЕНИЧНА (студентка факультету педагогіки і психології). Цей результат дозволив Тернопільській області посісти друге місце у командному заліку серед юніорок.

Серед юніорів у ваговій категорії до 93 кг «бронзою» відзначився студент четвертого курсу факультету фізичного виховання Ігор ГОРОШКО, який також отримав «бронзу» у командній першості.

Серед жінок чемпіонкою стала Марія ПОЛЯНСЬКА у ваговій категорії до 47 кг, а «срібло» у ваговій категорії до 63 кг завоювала магістрантка факультету фізичного виховання Альона КАНЮКА. Цей результат дозволив жіночій збірній Тернопільської області здобути друге командне місце.

Серед чоловіків-ветеранів у ваговій категорії до 83 кг заступник декана факультету фізичного виховання Роман ВЛАСЮК виборов золоту нагороду, а декан факультету фізичного виховання Віктор ШАНДРИГОСЬ став чемпіоном у ваговій категорії до 93 кг. У командному заліку серед чоловіків-ветеранів Тернопільська область стала чемпіоном України.

Також Роман ВЛАСЮК відзначився другим місцем в абсолютній першості серед ветеранів, а Віктор ШАНДРИГОСЬ і студент Ігор ГОРОШКО принесли очки чоловічій збірній Тернопільської області, яка другий рік поспіль стала чемпіоном України серед чоловіків у командній першості.

На змаганнях з класичного жиму лежачи серед дівчат третю сходинку п’єдесталу вагової категорії до 69 кг посіла Регіна ФУРСЕНКО.

Серед юніорок у ваговій категорії до 63 кг третє місце здобула Софія БЗДИР. А у ваговій категорії до 69 кг «сріблом» і «бронзою» відзначилися, відповідно, Дарина МОСТОВА і Катерина ПШЕНИЧНА.

Ці представницькі змагання були відбірковими до Чемпіонату Європи з класичного та екіпірувального жиму лежачи серед всіх вікових груп, що відбудеться на початку серпня у місті Стамбул (Туреччина).

«Вітаємо наших студентів і викладачів із високими результатами та бажаємо мирного неба, подальших високих здобутків у всіх починаннях! Особлива подяка мужнім воїнам ЗСУ, завдяки яким ми маємо можливість готувати сильну молодь!», – ідеться у дописі на сторінці факультету.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України