Студенти Оріхівського коледжу ТДАТУ виграли обласну першість з гирьового спорту

1998

Студенти Оріхівського коледжу ТДАТУ виграли обласну першість з гирьового спорту.

На базі Запорізького авіаційного коледжу відбулася обласна першість з гирьового спорту, серед студентів коледжів. Цього року участь у змаганнях силачів взяли команди п’яти навчальних закладів області:

  • Запорізький авіаційний коледж ім.О.Г.Івченка
  • Запорізький металургійний коледж ЗДІА
  • Запорізький гідроенергетичний  коледж ЗДІА
  • Оріхівський коледж ТДАТУ
  • Токмацький механічний технікум ЗНТУ

Ці змагання проводимо вже близько восьми років. З кожним разом збільшується кількість учасників, особливо приємно що і з інших міст в тому числі. Цього разу  першість області, зібрала близько вісімдесяти команд. Дуже потужна команда з Оріхова приїхала – є кандидати у майстри спорту, володарі першого розряду. Хоч цей вид спорту не так давно культивується серед коледжів, ми бачимо що він користується попитом – цього року навіть дівчата приєдналися до змагань ! – розповів головний суддя змагань, керівник фізичного виховання Запорізького авіаційного коледжу Давид Розов.

Хлопці змагалися у двоєборстві – поштовху двох гирь вагою у 24 кг, та ривку гирі тієї ж ваги. А родзинкою нинішніх змагань стала участь дівчат – студентки коледжів  вперше сперечалися за нагороди у гирьовому спорті. Представниці прекрасної статі виступали у ривку гирі 16 кг. В особистому заліку кращий результат показала Марія Рабош з Оріхова, дівчина має звання кандидата у майстри спорту з гирьового спорту, і на студентській першості за 5 хвилин підняла гирю 102 рази.

  • Я займаюся гирьовим спортом два роки. Торік виборола звання чемпіонки України, а в змаганнях коледжів беру участь вперше. Дуже хотіла, щоб моя команда виграла, ми всі були налаштовані рішуче, і наполегливо готувалися до цих змагань, – розповіла  Марія Рабош.

Цей результат без сумніву допоміг команді Оріхівського коледжу ТДАТУ здобути перше командне місце студентських змагань. На другому місці збірна господарів змагань – Запорізького авіаційного коледжу. «Бронза» у команди Запорізького металургійного коледжу ЗДІА.

На четвертому місці команда гідроенергетичного коледжу. П’ятими стали спортсмени з Токмака. Втім саме студенту Токмацького механічного технікуму ЗНТУ вдалося показати найкращий результат в особистому заліку – Ілля Костенко в сумі двоєборства підняв гирю 139 разів за 5 хвилин.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ

 

 

Коментарі

коментарів