Робота продовжується!

2068

Зважаючи на епідемію Коронавірусу, КФВС МОН, як і багато інших організацій, перейшов на дистанційну форму роботи. Так, під час сьогоднішньої онлайн-наради з усіма філіями, обговорили підготовку до проведення різноманітних заходів для учнів та студентів після карантину, спланували подальшу роботу в зв’язку зі зміни держбюджету України. Родзинкою цього року стане запровадження нового інноваційного спортивно-масового заходу для школярів і студентів – Cool Races. Не розкриваючи подробиць, зазначимо, що крутезні перегони з подоланням перешкод для студентів відбудуться 20 вересня під час святкування Міжнародного дня студентського спорту, а для школярів – 2 жовтня під час Challenge Fest.

Також вирішили провести онлайн-наради та семінари з вчителями з фізичної культури, керівниками позашкільних та методичних центрів, онлайн-наради з відокремленими підрозділами Української федерації учнівського спорту, Спортивної студентської спілки України, федераціями з видів спорту щодо майбутньої співпраці.

КФВС МОН усіляко зацікавлений у професійному зростанні своїх співробітників. З цією метою підібрано комп’ютерні онлайн-курси, які сприятимуть оволодінню нових та вдосконаленню вже наявних знань з основних комп’ютерних програм.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів