Розпочався патріотичний фестиваль «Козацький гарт» на Івано-Франківщині

1780

У селі Сокіл, Галицького району на Івано-Франківщині стартував фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт». У його фінальній частині беруть участь 300 школярі 5-10 класів, які представляють 20 областей України та м. Київ. Змагання триватимуть до 27 вересня.

На відкритті заходу Вадим Стеценко, голова КФВС МОН України подякував вчителям фізичної культури за роботу з залучення молоді до рухової активності та спорту та зазначив, що з такою щасливою та спортивною молоддю Україна переможе.

У програмі змагань: презентація навчального закладу, конкурс на знання спортивної історії України, естафети та інші види рухової активності.

Також під час перебування у Франківську голова Комітету обговорив розвиток фізичного виховання та спорту серед учнівської та студентської молоді з Ігорем Цепендою, ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Миколою Поповичем, головою Галицької райдержадміністрації, Павлом Андрусяком, головою районної ради та Віктором Кімаковичем, директором департаменту освіти і науки.

Прес-служба КФВСМ МОН України

Коментарі

коментарів