«Шкільна футзальна ліга 2018»

1990

У СК «Юність» м. Ужгород відбулися фінальні змагання обласних змагань з футзалу «Шкільна футзальна ліга 2018» серед команд загальноосвітніх шкіл.

8. Колочавська ЗОШ Міжгірського району.

На протязі усього турніру була спортивна боротьба не дивлячись на вік учасників. Дуже добру гру показали команди ЗОШ №13 м. Мукачево та Перечинська ЗОШ.

Кращими гравцями фінального турніру стали:

• Шаповалов Дмитро, кращий захисник, Перечинська ЗОШ;
  • Гоблік Микола, кращий нападник,  ЗОШ №13 м. Мукачево;
  • Штаєр Василь, кращий воротар, Колочавська ЗОШ Міжгірського району;
  • Олах Савель, кращий гравець, Середнянська ЗОШ Ужгородського району.

У фіналі зустрілися ЗОШ №13 м. Мукачево та Перечинська ЗОШ. По пенальті здобула перемогу команда ЗОШ №13 м. Мукачево і зайняла перше місце, друге місце Перечинська ЗОШ і третє місце – Колочавська ЗОШ Міжгірського району.

Переможці та призери були нагородження кубками, призами по номінаціях, дипломами, медалями, олімпійською атрибутикою та грамотами управління молоді та спорту Закарпатської ОДА (Ерфан В.Й.), Закарпатського обласного відділення (філії) КФВС МОН України (Риляк І.І.). та від федерації футболу Закарпаття (Дуран І.П.).

На нагороджені були присутні: начальник відділу Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – Молнар М.В, голова Комітету дитячо-юнацького футболу ФФЗ – Чегіль О.О., суддя ФІФА з футзалу – Дребужан С.А. та інструктор-методист Закарпатського обласного відділення КФВС МОН України – Плеханов А.М.

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України