«Шкільні ігри» серед учнів ЗЗСО Волині

421

В рамках ініціативи «Пліч-о-пліч» за підтримки Президента України з 21 по 22 жовтня 2023 року у м. Нововолинську на базі міського спортивно-оздоровчого комплексу «Шахтар» відбувся фінальний етап ХІХ Спортивних ігор школярів Волині з гандболу серед юнаків 2006 р.н. і молодші в яких взяли участь 70 школярів.

П’ятірки кращих команд області, переможці зональних змагань серед учнів закладів загальної середньої освіти які змагались за коловою системою і показали якісну технічну підготовленість та високий морально-вольовий потенціал.

Всі без винятку ігри відбувались у цікавій, напруженій боротьбі і завершувались з мінімальною перевагою команд-переможців.

За підсумками змагань перемогу вибороли учні закладів загальної середньої освіти Нововолинської міської, друге і третє місце посіли відповідно Луцької міської та Маневицької селищної територіальних громад.

Переможці і призери змагань нагороджені грамотами, команда-переможець та призери грамотами і кубком Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

Захід організовано Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України при підтримці відділення НОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного та спорту Міністерства освіти і науки України