Школяр з Тернополя став срібним призером чемпіонату Європи з джиу-джитсу

163

У Румунії відбувся чемпіонат Європи з джиу-джитсу JJIF серед кадетів, юніорів та молоді. Змагання тривали з 4 до 7 квітня у місті Пітешт. 14-річний тернопільський школяр Олександр Чебанов, виступаючи серед спортсменів до 16 років – U16 (кадети) у розділі «неваза» у ваговій категорії 52 кг здобув срібну нагороду.

Спортсмен є вихованцем Української академії єдиноборств. Як повідомляється на Instagram-cторінці Академії: «Наш юний джитсер провів чотири поєдинки, три з яких виграв достроково. У фіналі Олександр поступився супернику з Португалії».

До речі, як повідомляє kamp-sport.com, за підсумками чемпіонату Європи збірна України з джиу-джитсу посіла перше командне місце у розділі «неваза» та третє командне місце у загальнокомандному заліку усіх розділів («неваза», «файтинг», «дуо»), маючи у доробку 49 нагород (17 золотих, 14 срібних та 18 бронзових).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України