Школярі та студенти зі Збаража здобула 14 медалей на Міжнародному турнірі ім.Вітека Процяка та Патріка Жиманчика з вільної боротьби

225

В місті Намислов (Польща) відбувся Х традиційний Міжнародний турнір серед юнаків та кадетів імені Вітека Процяка та Патріка Жиманчика з вільної боротьби. Команда Збаразького ФСК «Чемпіон» (Збаразької ДЮСШ) зайняла на цих змаганнях II загальнокомандне місце, здобувши 8 золотих, 4 срібних, 2 бронзові нагороди, а Владислав Хариш став кращим борцем турніру.

Відтак переможцями стали, посівши перші місця, серед юнаків Худо Остап (в/к 38 кг), Низовий Іван (в/к 41 кг), Павлинчак Дмитро (в/к 44 кг), Курсенко Дмитро (в/к 62 кг), серед кадетів – Хариш Владислав (в/к 60 кг), Швидкий Вадим (в/к 65 кг), Галушка Тимур (в/к 80 кг), Дячук Юрій (в/к 92 кг). Срібними призерами, які піднімались на другу сходинку п’єдесталу пошани серед юнаків, були Максимчук Іван (в/к 48 кг), Кіптенко Микита (в/к 52 кг), Вінтонович Ілля (в/к 55 кг), а серед кадетів «срібло» здобув Бовтун Назар (в/к 60 кг). Третє місце і бронзові нагороди здобули Борак Дмитро (в/к 55 кг) та Мусензовий Назар (в/к 71 кг).

У загальному підсумка команда Збаразького ФСК «Чемпіон» (Збаразької ДЮСШ) посіла друге загальнокомандне місце поступившись господарям змагань, а третє місце зайняла команда Туреччини (м. Сівас). Тренери спортсменів Петро та Євген Королі.

Додамо, що в складі Збаразької команди виступали спортсмени із міста Суми Іван Низовий та Нікіта Кіптенко (вихованці заслуженого тренера України Юрія Голуба).

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України