Школярі з Тернопілля здобули 7 медалей на змаганнях V літньої Гімназіади України з легкої атлетики

368

У Львові завершилась V літня Гімназіада України з легкої атлетики, що відбувалась на базі навчально-спортивного комплексу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. За медалі, представляючи свою команду та свій навчальний заклад, боролися 161 хлопець і 160 дівчат з 18 регіонів нашої держави.

Успішно виступили на V літній Гімназіаді України юні легкоатлети з Тернопілля, які зуміли вибороти сім медалей, з яких чотири золоті, одна срібна та дві бронзові.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, учениця Бучацької гімназії Наталя Бучинська стала переможцем в штовханні ядра та метанні диску, а учень Козівської ліцею імені В. Герети Максим Лаврик переміг в штовханні ядра та виборов срібну нагороду в метанні диску. Тренують атлетів Іван Чуба та Іван Панасюк.

Дві медалі у тернопільських школярів у бігу на 3000 м. Так, тернополянка  Ольга Правецька (академічний ліцей «Генезис») здобула золоту нагороду, а Олександра Черевата (учениця ЗОШ №15) виборола «бронзу». Тренують бігунок Стефанишина Ольга, Дуда Богдан. Велика подяка Череватому Роману в підготовці Олександри до змагань, – наголодує Федерація легкої атлетики області.

І ще одну бронзову нагороду в бігу на 2000 м здобула Аліна Посівайло, яка навчається у Зборівській ЗОШ №1 (тренер Небельський Володимир).

А в командному заліку результати V літньої Гімназіади України з легкої атлетики такі: 1 місце – Волинська область, 2 місце – Львівська область, 3 місце – Сумська область, – повідомляє Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України