Школярка з Теребовлі – срібна призерка молодіжного турніру зі спортивної боротьби «TALLINN OPEN 2024»

74

Срібну медаль здобула школярка Анастасія Перхалюк з Теребовлі, що на Тернопіллі, на неймовірно масштабному молодіжному борцівському турнірі Європи «TALLINN OPEN 2024». Ці престижні змагання, які проходили у вільній, греко-римській та жіночій боротьбі серед кадетів та юнаків, цьогоріч зібрали у столиці Естонії, місті Талліні, понад 2700 спортсменів з близько 500 спортивних клубів з 38 країн світу. Впродовж трьох днів учасники віком від 11 років і молодших до 20 років змагались одночасно на 14 килимах.

Теребовлянка Анастасія Перхалюк у жіночій боротьбі серед спортсменок 2011 року народження та молодших у ваговій категорії 40 кг посіла друге місце і виборола срібну нагороду. А загалом, як ідеться на сторінці «Wrestling Terebovlya» у соцмережах, Анастасія після п’яти перемог лише у фіналі поступилася суперниці.

Анастасія Перхалюк – учасниця секції вільної боротьби Центру розвитку спорту та фізичного виховання Теребовлянської міської ради, учениця 6-Б класу опорного закладу Теребовлянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1. Тренер Володимир Перхалюк.

Фото зі сторінки «Wrestling Terebovlya» у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України