Школярка з Тернополя перемогла на Міжнародному турнірі з боксу «Riga Ladies Boxing Cup 2024»

95

Міжнародний турнір серед жінок «5 th Riga Ladies Boxing Cup RIGA LADIES BOXING CUP 2024» класу «А» серед дівчат, юніорок, жінок-молоді та жінок відбувся у місті Рига (Латвія). Учасницями турніру стали майже 110 спортсменок з 11-ти країн. У складі збірної України гідно виступила на цьому престижному спортивному форумі школярка з Тернополя Олександра Черевата. Юна боксерка стала переможницею у ваговій категорії 40 кг.

Тренується Олександра Черевата у відділенні боксу «Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи з греко-римської боротьби» під керівництвом Володимира Шнуровського, представляє Тернопільську обласну організацію Федерації боксу України, учениця Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич».

Олександра є дворазовою чемпіонкою України та фіналісткою Чемпіонату Європи з боксу, також дівчинка стала чемпіонкою України з легкої атлетики у бігу на дистанції 3000 м. Зараз юна талановита спортсменка готуватиметься до чемпіонату України з боксу, який стане відбірковим для участі у чемпіонаті Європи в Італії, – повідомляє тренер спортсменки на своїй сторінці у соцмережах.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України