СПАРТАКІАДА СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

1615

У приміщенні Київського національного торговельно-економічного університету завершилися змагання з настільного тенісу серед жінок у програмі Спартакіади м. Києва серед закладів вищої освіти. КНТЕУ гостинно прийняв 28 учасниць, що представляли 15 команд з 11 столичних вишів. Дівчата змагались в особистих і парних змаганнях.

Найкращими в особистих змаганнях стали: І – Олександра Скоробогатько (НТУУ “КПІ імені І. Сікорського”), ІІ – Надія Гармаш (Київський університет імені Б. Грінченка), ІІІ – Вікторія Капелюшна (КНУ імені Т. Шевченка).

У парних змаганнях найкращими були дівчата Київського політехнічного інституту імені І. Сікорського, обом командам якого вдалося вибороти одразу золоту і срібну сходинки п’єдесталу пошани, бронзові нагороди у студенток Київського національного університету імені Т. Шевченка.

У загальнокомандному заліку за підсумком результатів змагань чоловічих і жіночих команд: І місце – НТУУ КПІ ім. І. Сікорського (409 очок), тренер Оксана Чичиньова, ІІ місце у НУФВСУ (321очко), тренер Валентина Маршавка, ІІІ місце – КНУ ім. Т. Шевченка (233 очки), тренер Наталія Богданова.

Вітаємо команди, а також переможниць і призерок змагань серед студентської молоді і бажаємо подальших успіхів і пам’ятних перемог та досягнень як у спорті так і у навчанні!

Висловлюємо щирі слова подяки головному судді змагань – судді національної категорії Тетяні Коваль та керівництву Київського національного торговельно-економічного університету і особисто завідувачу кафедри фізичного виховання Вячеславу Гамову за підтримку студентського спорту і надану допомогу в проведенні змагань.

Київське міське відділення Комітету з ФВС МОНУ

Коментарі

коментарів