Спеціалісти малої ракетки визначили переможців Студентських спортивних ігор серед коледжів Тернопільщини

1348

Встигли до оголошення карантину позмагатись в настільному тенісі студенти коледжів області. Першість проводились в залік Студентських спортивних ігор обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

В стінах Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя 7 команд та 28 юнаків та дівчат визначили переможця Ігор у 2019-2020 навчальному році.

Відкривав змагання парад учасників. З привітанням до студентів звернувся начальник відділення, заслужений працівник фізичної культури та спорту, Олександр Бірюков, який побажав спортсменам успішних виступів, а переможцям гідно представити нашу область на Всеукраїнській Cпартакіаді 2020 року серед закладів вищої освіти І-ІІ р.а.

В особистій першості серед юнаків :

1 м. – Демчук Василь (Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

2 м. – Іваницький Віктор (Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

3 м. – Довбняк Володимир (Бережанський агротехнічний коледж).

Серед дівчат:

1 м. – Івасіків Лілія (Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

2 м. – Ковбасюк Софія (Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя);

3 м. – Макар Андріана (Бережанський агротехнічний коледж).

В командному заліку перемогу серед юнаків та бронза серед дівчат у команди Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Тарас Когут), срібло в обох групах у студентів Бережанського агротехнічного коледжу (тренери-представники Ірина Галайко та Микола Костюк). Зборівський коледж ТНТУ ім. І.Пулюя (тренер-представник Іван Клапач) стає переможцем серед дівчат, а Тернопільських коледж харчових технологій та торгівлі (тренер-представник Ольга Лисиканич) посідає третє місце серед команд юнаків.

Спортсмени переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями, а команди юнаків та дівчат кубками та дипломами відповідних ступенів. Нагородження проводили головний спеціаліст відділення Володимир Шкабарницький та головний суддя Світлана Єфремова.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів