Спортивні ігри України з футзалу відбулись у Вінниці

1470

З 29 листопада по 2 грудня 2018 року в м. Вінниця відбулися змагання Спортивних ігор України серед студентів коледжів з футзалу. Збірну Донецької області представляли студенти Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії Донецької області (директор Баштовий В. П.). Чотирнадцять команд з різних областей України змагалися за звання чемпіонів. Згідно з регламентом усі команди були поділені на чотири групи – А, В, С, Д, де ігри уже відбувалися за коловою системою. Команди, які в групах стали першими, далі продовжували боротьбу за І-ІV місця, другими – за V-VIII місця, третіми – за ІХ-ХІІ місця, четвертими – за ХІІІ-ХІV місця. Перша гра команди Донецької області була не дуже вдалою, юнаки поступилися команді Сумської області – з рахунком 1:6. Після порад тренера спортсмени змогли зібратися та обіграти команди Дніпровської області – 4:2, Хмельницької – 2:0. Після напруженої боротьби з командою Полтавської області за V-VI місця наш юнаки змогли обіграти суперників в серії післяматчевих пенальті 3:2.

Головна суддівська колегія відзначила гарну фізичну і тактичну підготовку гравців усіх команд. Чіткі передачі, влучні удари, узгоджену командну гру демонстрували юні спортсмени – футзалісти. Чудовий досвід, нових друзів та купу неймовірних вражень отримали юні спортсмени команди з Донеччини. На жаль цього разу наші хлопці стали п’ятими, але представник команди – заступник начальника Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Максим Крилевський зазначив, що у команди є потенціал до зростання, і наступного разу команда Донецької області може поборотися за призове місце, бо за результатами усіх ігор команда Донецької області поступилася лише команді Сумської області, яка посіла друге місце, пропустивши вперед лише чемпіонів – команду з Івано-Франківської області.

Донецьке обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає студентів Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії Донецької області з перемогою та висловлює подяку директору навчального закладу Баштовому Віктору Павловичу за створення умов для навчання і занять спортом.

Донецьке обласне відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів