Спортсмени Хмельниччини успішно виступили на чемпіонаті Європи Multi European Games – G2 з тхеквондо

485

З 2 по 8 червня 2022 року у Болгарії (м. Софія) проводиться чемпіонат Європи Multi European Games – G2 з тхеквондо серед вікових категорій: кадети, юніори та дорослі.

Серед юніорів у цих змаганнях брали участь двоє спортсменів Кам’янець-Подільського  міського клубу олімпійського тхеквондо СК «ЧАЙКА»  Майданюк Даніїл (вихованець  Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді  та Романенко Марія, вихованка Хмельницької школи вищої спортивної майстерності.

Майданюк Даніїл провів п’ять двобоїв за один змагальний день і у чотирьох отримав переконливі перемоги, і тільки у фіналі поступився супернику на останніх секундах з рахунком 11:10. За підсумками чемпіонату Даніїл став віце-чемпіоном і отримав ліцензію на Чемпіонат Європи серед юніорських вагових категорій 2022. Також участь у цих відповідальних змаганнях прийняла Романенко Марія яка впевнено перемогла свою суперницю з Греції, але на жаль у двобої за бронзову нагороду поступилася суперниці з Болгарії.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України