Спортивні ігри Дніпропетровщини

503

Останні змагання Спортивних ігор 2021 року серед учнів професійно-технічної освіти з баскетболу 3х3 серед юнаків і дівчат відбулись в Професійно-технічному училищі № 6 м. Дніпра. 

В змаганнях серед дівчат перше місце виборола збірна команда  м. Кривого Рогу, до складу якої увійшли учні Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів, торгівлі та ресторанного сервісу, Криворізького професійного ліцею та Міжрегіонального центу професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців.

Друге місце у команди Дніпровського вищого професійного училища № 55, третє місце у професійно – технічного училища № 71 смт. Божедарівка.

В змаганнях серед юнаків перше місце посіла команда Дніпровського регіонального центру професійно-технічної освіти, на другому учні Криворізького центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів будівельної галузі, третє місце вибороли юнаки Міжрегіонального центру професійної освіти.

Дніпропетровське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів