Спортивні ігри школярів Волині

52

В м. Луцьку на базі КЗ ДЮСШ № 2 Луцької міської ради завершились змагання з настільного тенісу за програмою ХХ Спортивних ігор школярів Волині. В заході взяли участь школярів з 24 територіальних громад, загальною кількістю 120 учасників.

За підсумками цікавої і безкомпромісної боротьби перше та друге місця вибороли команди школярів Луцької міської територіальної громади І та ІІ, а третє місце посіла команда Городищенської сільської територіальної громади.

Хорошу гру показали команди школярів Ковельської та Ківерцівської міських територіальних громад.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів та медалями Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та відділення НОК України у Волинській області.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України