Спортивні та активні чернівецькі школярі

199

На штучному майданчику міського стадіону пройшла відкрита першість ДЮСШ м. Новоселиця з баскетболу. В змаганнях прийняли участь 30 вихованців. Змагання пройшли в напруженій боротьбі в якій ніхто не хотів поступатись. За результатами змагань ІІІ місце виборола команда команда ДЮСШ № 2 (тр. М. Раца), ІІ місце – команда ДЮСШ № 1(тр. І. Скоробагатько) і І місце – команда випускників 2021 р.

На штучному майданчику міського стадіону пройшла відкрита першість ДЮСШ м. Новоселиця з міні – футболу. В змаганнях прийняли участь 30 вихованців і 60 батьків, дідусів та бабусь.  Переживали всі: діти і батьки, були хвилинки радості, хвилинки плачу, але перемогла дружба. Діти були нагороджені кубками, медалями та грамотами відповідних ступенів, також діти отримали солодощі та морозиво.

На міському стадіоні відбувся турнір на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2010 – 2011 р.н. В змаганнях прийняли участь 6 команд в яких були присутні 20 дітей вимушених переселенців. За додатковими показниками  І місце виборола команда Динівецького ліцею, ІІ місце – Маршинецький ліцей та ІІІ місце – Новоселицький ліцей № 3. Всі діти були нагороджені кубками, медалями та цінними призами.

Особисті змагання з тенісу настільного до Дня Матері серед юнаків та дівчат 2010 – 2014 р.н.

В спортивній залі КЗ «ДЮСШ» Новоселицької міської ради відбулися змагання з тенісу настільного до Дня Матері. В змаганнях прийняли участь 12 учнів. За результатами змагань І місце посів – Панцир Олексій, ІІ місце – Мурзаєва Злата та ІІІ місце – Політийчук Святослав.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів