Стали відомі переможці Спортивних ігор серед ЗПО Тернопільської області з баскетболу 3х3

1112

Продовженням сезону баскетболу в Тернопільській області стали змагання з баскетболу 3х3 серед учнів закладів професійної освіти в залік Спортивних ігор 2018-2019 навчального року. Загалом в змаганнях, які проходили в спортивному залі Тернопільського центру професійно-технічної освіти, прийняло участь 10 команд юнаків, а на баскетбольний майданчик за звання переможця Ігор змагатись вийшло 39 учнів ЗПО Тернопільської області.

Зігравши відборові ігри в своїх підгрупах у фіналі зустрілись найсильніші, які показали найкращий результат, закинули найбільше м’ячів та були налаштовані тільки на перемогу. Хоч в кожній із команд був настрій перемогти але найкращими стали не всі. Так переможцем турніру стали учні Шумського ПТУ під керівництвом тренера-викладача Михайла Олексюка, поступились їм у фіналі учні Тернопільського ВПУ №4 ім. М.Паращука (тренер-викладач Богдан Редьква), а третіми цього року стали баскетболісти із Тернопільського ВПУ сфери послуг та туризму (тренер-викладач Ярослав Слободян). Зовсім трішки до п’єдесталу не вистачило юнакам господарям майданчика із ТЦПТО.

Команди переможці та призери були нагородженні командними та особистими грамотами Тернопільського  обласного відділення КФВС МОН України.

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України