Старт XXVI обласної спартакіади профтехосвіти Волині

1437

У лісопарковій зоні поблизу селища Стара Вижівка, Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України змаганнями з легкоатлетичного кросу дано старт XXVI обласній спартакіаді серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2018-2019 навчальному році.

Участь у змаганнях взяли команди 13 закладів профтехосвіти.

Командну перемогу святкували учні Луцького ВПУ будівництва та архітектури, яку підготував до змагань викладач Володимир Андросюк.

Друге та третє місця посіли, відповідно команди ДНЗ «Ковельський центр ПТО» та ПТУ № 27 з міста Берестечко, очолювані керівниками фізичного виховання Василем Севастьяновим і Анатолієм Романовським.

Високих результатів, незначно поступившись призерам, досягли команди Торчинського та Старовижівського професійних ліцеїв.

У особистому заліку серед юнаків переміг Руслан Динь з Луцького ВПУ будівництва та архітектури, серед дівчат – Марія Наконечна з Торчинського професійного ліцею.

Переможці та призери нагороджені дипломами відповідних ступенів обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.