Столиця приймає чемпіонат України серед студентів з більярдного спорту

1958

На початку лютого вже третій рік поспіль Київ приймає фестиваль студентського більярду – Чемпіонат України, який традиційно проходить протягом тижня і складається з трьох окремих дисциплін «Вільної піраміди», «Пул-дев’ятка» і «Снукер».

12 лютого в спортивному клубі «Авіатор» Національного авіаційного університету відбулось урочисте відкриття змагань і розпочалась боротьба за перші нагороди у «Вільній піраміді».

Взяти участь у всеукраїнських змаганнях і продемонструвати свою майстерність у володінні києм зібралися представники 10 закладів вищої освіти з чотирьох областей України та м. Києва.

Відкрив змагання голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко. Привітавши учасників з початком змагань, він коротко розповів про перспективи розвитку студентського більярдного спорту, а також про найближчі плани Комітету щодо проведення всеукраїнських змагань з більярду серед школярів. «Такий комплексний підхід до розвитку і популяризації більярдного спорту серед молоді неодмінно повинен призвести і до нових досягнень українських спортсменів на міжнародній арені у недалекому майбутньому», – зазначив він.

На відкритті змагань багато теплих слів було також адресовано учасникам від представників Федерації спортивного більярду України – президента Ігоря Масола та першого віце-президента Андрія Заостровцева, президента Федерації більярдного спорту України в м. Києві Григорія Дроботуна, національного тренера збірної команди України з більярду Вікторії Нагорної, директора спортивного клубу «Авіатор» Ігоря Ковтуна і звичайно ж директора Федерації спортивного більярду України з розвитку більярдного спорту у закладах вищої освіти України Олександра Безносюка.

Студентський Чемпіонат України триватиме в Києві з 12 по 16 лютого. Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися, підтримати студентський спорт і зануритися в захоплюючу атмосферу більярдного залу:

  1. Чемпіонат України серед студентів “Вільна піраміда” – 12-13 лютого 2019 року Більярдний клуб “Авіатор” (пр. Космонавта Комарова, 1)
  2. Чемпіонат України серед студентів “Пул – 9” – 14 лютого 2019 року Більярдний зал Національного Університету фізичного виховання і спорту України (вул. Фізкультури, 1, корпус, 4)
  3. Чемпіонат України серед студентів “Снукер” – 15 лютого 2019 року Більярдний клуб “Бінго” (пр. Перемоги, 112).

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів